Nils Oscar

Kontakta oss

Kontakta oss

Nils Oscar AB
Fruängsgatan 2
611 31 Nyköping

Telnr: 0155 - 772 80
E-mail: info@nilsoscar.se

För telefonsamtal och leveranser finns vi tillgängliga under alla vardagar kl. 8-16 med lunchstängt kl. 12-13.

OBS! Ändrade öppettider
- Orderstopp kl. 11 alla dagar, oavsett leveransstad.
- Fredagar stängt

Fakturering

Faktureringsadess:
efakt.nilsoscar@devo.se

Nils Oscar AB
Fack 1640
FE 975
751 75 Uppsala

Henrik Kihlberg

VD
072 543 01 70
henrik.kihlberg@nilsoscar.se

Peter Nyström

Produktionschef
0155 – 772 80 / 070 371 04 95
peter.nystrom@nilsoscar.se

Ida Lindberg Klausen

Marknadschef
0155 – 772 86 / 073 993 66 77
ida.lindberg@nilsoscar.se

Andres Furukawa

Kvalitetsansvarig
0155 – 772 80
andres@nilsoscar.se

Karin Eklund

Ekonomichef
0155 – 772 81
karin.eklund@nilsoscar.se

Mats Holgersson

Order och logistik
0155 – 772 83, 070 649 14 81
mats.holgersson@nilsoscar.se

Olle Sundberg

Bryggare
0155 – 772 80
olle.sundberg@nilsoscar.se

Anna Källberg

PR, Event & Media
0155 – 772 85 / 070 368 49 33
anna.kallberg@nilsoscar.se

Dan Laidler

Dan Laidler

Produktion/Bryggare
0155 – 772 80
dan.laidler@nilsoscar.se

Emil Larsson

Bryggare
0155 – 772 80
emil.larsson@nilsoscar.se

Emil Rosqvist

Produktion/Bryggare
0155 – 772 80
emil.rosqvist@nilsoscar.se

Markus Lind

Markus Lind

Produktion/Bryggare
0155 – 772 80
markus.lind@nilsoscar.se